www.retezy-favorit.czwww.retezy.infowww.tsubaki-kabelschlepp.cz www.contra.czwww.crs-sprockets.comwww.kettenmax.czwww.retezy-prevody.cz


Skladová dostupnost

Nevyhovují vám standardní polotovary? Chcete hotová kola s konečnými rozměry? Jsme připraveni uzavřít dohodu o skladových zásobách pro Vaši potřebu. Snižte své

skladové zásoby. Pro sjednání dohody o vyráběných skladových položkách, kontaktujte prosím naše prodejní oddělení na adrese obchod@contra.cz.

Tsubaki

TSUBAKI Vám nabízí ucelený sortiment řetězových kol vysoké kvality. Řetězová kola TSUBAKI jsou vyrobena z uhlíkové oceli garantované kvality. Tepelné zpracování zaručuje vysokou odolnost povrchu zubů proti otěru a rázům. Kola tak dosahují vysoké životnosti a mimořádné spolehlivosti v provozu. Kvalitním zpracováním kol dochází k výraznému prodloužení servisních intervalů a zvýšení odolnosti zubů kol při opakovaných rázech, zejména při rozbězích a opakovaných startech převodu.

Samozřejmostí jsou řetězová kola vyrobena z nerezového materiálu s vysokou odolnosti vůči korozi, určena především pro potravinářský průmysl.

Kalené zuby

Pro zajištění dlouhé provozní životnosti jsou zuby řetězových kol TSUBAKI z uhlíkových ocelí tepelně zpracovány. Prodlužte životnost svého převodu s výrobky TSUBAKI.

Materiál

TSUBAKI řetězová kola jsou vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Pro agresivní prostředí použijte řetězová kola TSUBAKI vyrobená z nerezové oceli AISI 304.

Tsubaki balení

Jenom kola TSUBAKI jsou balena v originálních obalech TSUBAKI s antikorozní ochranou. Skladování balených kol je efektivnější a usnadňuje manipulaci.

Čárový kód

Každý obal TSUBAKI je opatřen čárový kódem. Snadná evidence snižuje náklady a zvyšuje přehlednost skladu.

Řetězová kola TSUBAKI zvyšují každou otáčkou živostnost vašeho řetězového převodu. Kalené zuby, kvalitní ocel a přesná výroba to umožňují.
Maxima dosáhnete kombinací řetězových kol TSUBAKI a TSUBAKI řetězu.

Snadná poptávka zkracuje dobu k objednávce kvalitního zboží. Kvalitní zboží nevyvolává stres.